10 NUMARA FIAT KATILIM KOŞULLARI:


10 Numara Fiat, 10numarafiat.com adresinde bulunan ve Fiat ticari araç sahiplerine ayrıcalıklar tanıyan bir sadakat platformudur. 10 Numara Fiat'ta yer alan ayrıcalıklardan Fiat ticari araç sahibi program üyeleri faydalanabilir. Sitede bulunan içerikler tüm okuyuculara açıktır; fırsat, anket, etkinlik, promosyon, indirim gibi ayrıcalıklardan sadece programa kayıt olan Fiat ticari araç sahipleri faydanalacaktır. 10 Numara Fiat'ın mülkiyeti TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş'ye (Fiat) aittir.


5 Mayıs – 1 Haziran 2020 tarihleri arasında Fiat marka ticari aracını Doblo veya Fiorino Combi ile değiştiren program üyelerine 300 TL değerinde Opet Yakıt Puan hediye edilecektir. Opet Yakıt Puanlar yeni satın alınan aracın faturası kesildikten sonra 2 iş günü içerisinde bu kişilerin cep telefonuna yüklenecektir. Opet Yakıt Puanların cep telefonlarınıza tanımlanabilmesi için iletişim bilgileriniz Tofaş tarafından Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacaktır. Kampanya kapsamında yüklenen Opet Yakıt Puanlar kampanyaya dahil Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında geçerlidir. Opet Yakıt Puanlar benzin ve motorin ürünlerinde geçerli olup, LPG’de geçerli değildir. Opet Yakıt Puanların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2020’dir. Kullanılmayan Opet Yakıt Puanlar 1 Ağustos 2020 tarihinde geçerliliğini yitirecektir. Katılımcıların Opet Yakıt Puanlarını Opet istasyonlarında ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numaralarını ve cep telefonlarına gelen puan harcama şifresini Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir. Her müşteri kampanyaya 1 kez katılabilir. Opet ve Tofaş kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma haklarını saklı tutar. Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında Aydınlatma Metni’ne http://www.10numarafiat.com/10-numara-fiata-katil/program-katilim-formu adresinden ulaşabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyen herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi www.opet.com.tr ve 10numarafiat.com adresinden alınabilir.


Fiat ticari araç sahipleri, 10 Numara Fiat programına SMS, çağrı merkezi, web sitesi gibi farklı kanallardan kayıt olarak kişisel bilgilerini Fiat ve Fiat tarafından belirlenen 3. kişiler ve program ortakları ile düzenlenen aktivitelere, kampanyalara davet, posta, e-posta gönderileri, tanıtım ve benzeri pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak üzere paylaşılabileceğini, bu firmalarca işlenebileceğini ve üye kişi aksini belirtmedikçe bu firmaların, kendisiyle kısa mesaj, internet, mektup, telefon vb. kanallardan temasa geçebileceğini kabul eder.


10 Numara Fiat programı kapsamında üyeliğinizi sonlandırmak için tıklayınız. Üyeliğinizin sonlandırılmasına istinaden 10 Numara Fiat programı faydalarından yararlanılamayacak ve ticari elektronik ileti yoluyla yapılan iletişimler durdurulacaktır.